چشم انداز
داستان ما از کجا شروع شد و چه مسیری را طی می کند؟

به توفیق خداوند متعال و با همکاری جوانان خلاق و همچنین بهره گیری از کارشناسان مجرب فعال در حوزه ارتباطات، مهندسی تبلیغات خلاق و روابط عمومی تجربیات گرانبهایی در این حوزه بدست آورده است. در عرصه صنایع نیز با توجه به افزایش و رشد چشمگیر تقاضا، بازارهای جدید و عرضه کنندگان بسیار به عنوان پل ارتباطی بین بازار و مصرف کنندگان، نقشی حساس و تعیین کننده را به عهده گرفته، و تاکنون افتخارات بسیاری در این عرصه داشته و توانسته خدماتی موثر در زمینه معرفی صنایع معتبر داشته باشد.
خدمات ما کانون موج نو، تکمیل کننده برندسازی و همچنین توسعه فروش شما در بازار داخلی و خارجی است. فرایند برندینگ و تبلیغات حرفه ای می تواند اکثر نیازهایی که موجب رونق کسب وکار شماست را فراهم نماید و قطعا برای شما که به استراتژی کسب و کار خود اهمیت می دهید و همه مراحل تولید محصولات را به دقت بازبینی و کنترل می کنید، دسترسی به چنین خدماتی می تواند برگ برنده و وجه تمایز و برتری شرکت وسازمان شما نسبت به رقبا باشد. امید است مجموعه ما بتواند تعامل بیشتر شما با مخاطبان کلیدی خود و آگاه سازی و انتقال پیام به مصرف کنندگان خرد یا کلان و گسترش کسب و کار شما را با چشم اندازی رقابتی فراهم آورد… بیش از بیست سال است که ما فعالیت تخصصی خود را در حوزه های مشاوره و شتاب دهی، برندسازی، و توسعه و تحول سازمانی درداخل و خارج از کشور آغاز کرده است و امروز با رویکردی نوآورانه، همراه با برندها، استارتاپ ها و استارتاپ استودیوهای جوان و خلاق علاوه بر توسعه کارآفرینی و پرورش نیروی متخصص، به ارائه راه حل های عملیاتی در حوزه های شهری و تجاری می پردازد.

شتابدهی

کسب و کارهای نوپای خلاقانه، استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های نوآور در اکوسیستم شتابدهی ما با بهره‌مندی از خدمات مشاوره، منتورینگ و سرمایه‌گذاری در مسیر رشد به گونه‌ای راهبری می‌شوند که درفضای رقابتی دنیای امروز، هویت و حیات خود را کسب نمایند و بالغ شوند.

برند سازی

هویت کسب‌وکارهای خلاق و شهرهای نوآور، با راه‌حل‌های طراحی‌شده توسط متخصصین ماموت، برای همیشه در ذهن مخاطبان، ماندگار می‌شوند.

مشاوره و منتوری

شرکت‌ها‌ و برندهای معتبر و بزرگ داخلی و خارجی در زمینه‌های راه‌اندازی، مدیریت منابع انسانی، مطالعات و تحقیقات بازار، برندسازی، روش‌های بازاریابی دیجیتال و طراحی مدل‌های درآمدی خلاقانه برای کسب و کار خود، همیشه و در همه‌جا از خدمات مشاوره و راهبری متخصصین ماموت، بهره می‌برند.

مجموعه‌ای کامل و یکپارچه از تمام خدمات تبلیغاتی و بازاریابی